Biyonik Serisi

Hafif,orta,ileri ve çok ileri dereceli kısacası bütün işitme kaybı türlerine uygun nitelikte ve güçte uyarlanabilen Biyonik serisi işitme cihazları, yeni algoritma ile sesleri çok daha doğal ve renkli olarak kullanıcıya aktarmaktadır. Seslerin doğala yakın ve renkli olması, anlamayı artırmakta, müzik dinleme gibi sosyal aktivitelerden alınan memnuniyeti arttırmaktadır.

Mevcut işitme cihazı teknolojileri, sesin iyi işitilmesine odaklanırken, Biyonik işitme cihazları serisi, hem sesin rahat işitilmesine hem de algılamaya odaklanmıştır.

Biyonik işitme cihazları, konuşma ve sohbet için önemli olan orta seviyeye dokunmadan ve doğal sesi değiştirmeden en doğal haliyle kulağa iletmektedir.

Biyonik İşitme cihazı kullanan kişi, geniş frekansta sesleri rahat şekilde duyup var olan sesleri en doğal haliyle bütünleştirebilmektedir.

Biyonik işitme cihazları kullanan kişi ,müziği ve tiz sesleri çok daha rahat ayırt edebilmektedir. İletişim için çok önemli olan algılama, Biyonik işitme cihazlarında belirgin şekilde her zaman ön plandadır. En geniş doğal frekansa sahip olan Biyonik işitme cihazları serisinde tüm sinyallerin çözünürlüğü çok iyi seviyededir. Daha gelişmiş ve daha konforlu ses isteyen kişilere Biyonik işitme cihazları serisi, teknolojinin ayrıcalıklarını sunmaktadır.

Cihaz veya Sağlayıcınız Görüntülemek İçin Uygun Değil...

Whatsapp