image desc

Pediatri Serisi

image desc

Aria Serisi

image desc

Pediatri Serisi

image desc

Nano Serisi
Beklemenize gerek yok, çünkü cihazınız hazır.

image desc

Biyonik Serisi
Hayatınızda fark oluşturacak teknoloji

image desc

Royal Serisi 

Beklentisi Yüksek Olanlara

image desc

Nano Serisi

Nano Serisi

Yüz binlerce insan tarafından beğenilen teknoloji, yeni donanımıyla, yeni yüzüyle ve yeni nesil teknolojilerle ses dünyasını daha canlı hale getiriyor.

Aria Serisi

Aria Serisi

Aria serisi, üstün teknolojiye sahip, tecrübe ile kanıtlanmış ve kullanıcıya memnuniyet veren bir başarı hikayesine sahiptir.

Royal Serisi

Royal Serisi

Royal serisi işitme kaybı sorununa, teknoloji çağına layık, üstün yetenekli çözümleriyle, yaşama umut, geleceğe de enerji vermektedir.

Biyonik Serisi

Biyonik Serisi

Biyonik serisi işitme cihazları, üretilen yeni algoritmalar ve uyarlamalarla hem duymayı hem de anlamayı son derece kolaylaştırmaktadır.

 

 

 

 


En akıllı işitme cihazı teknolojisi, orijinal kulağın işleyişini en iyi taklit eden teknolojidir.
Her kanal ve her uyarlama bandı çevremizde olan sesleri analiz ederek ihtiyaca göre konumlandırmaya çalışır. Aria6 işitme cihazları, kulağa olan müthiş benzerliğiyle mükemmel bir donanım sunar

Yaşama alanınızı genişletin!
Kişinin yaşam alanı duyduğu, gördüğü ve hükmettiği alandır.
İletişim eksikliği kişinin yaşam alanını daraltıyor. Aria6 işitme cihazları, serisi kişinin yaşama bakış açısını değiştiriyor ve sınır tanımayan geniş duyma özgürlüğünü sunuyor…

Hedefinden taviz vermeden, bir teknolojiye güvenmek kişiye huzur verir. İletişimden kaygı duymayan insan huzurludur ve gelecek için bir projesi olup da bunu hayata dökebilen insan endişesizdir. Aria6 işitme cihazlarıyla Seslerin gerçek dünyasına yaklaştıkça, konuşmalar daha keyifli hale geliyor.

Farklı ürün seçeneği ile tüm bireyler Aria6 serisini kullanma fırsatını elde etmektedir. Fırsat eşitliği herkese üstün performanslı Aria 6 cihazı kullanma olanağı sunmaktadır.

Aria6 işitme cihazları,Farklı beklentilere cevap veren, en zor koşullarda bile sorunlara karşı üstün performans sunan ve kişiyi özgürleştiren bir donanıma sahiptir. Üst sınıf teknolojiye sahip olmak,yaşamda size ayrıcalıklar sunar.

 

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.