Ear Clarity teknoloji platformuyla sesler, daha hızlı ve daha net

image desc

Nano 3 Serisi
Güven dolu bir nano3 serisi

image desc

Nano 3
Pediatri Serisi

Çocuklarımız geleceğimizdir ve en iyi şekilde duymalarını istiyoruz.

image desc

Royal Serisi 

Beklentisi Yüksek Olanlara

image desc

Tie Serisi

Tie Serisi

TIE modüler sistemimiz, mükemmel ses kalitesi sunarak sesleri doğal hale getirip sesleri belirginleştirmek ve konuşmaları rahat anlamak için, kulak kepçesinden istifade eder.

Nano 3 Serisi

Nano 3 Serisi

Yüz binlerce insan tarafından beğenilen teknoloji, yeni donanımıyla, yeni yüzüyle ve yeni nesil teknolojilerle ses dünyasını daha canlı hale getiriyor.

Royal Serisi

Royal Serisi

Royal serisi işitme kaybı sorununa, teknoloji çağına layık, üstün yetenekli çözümleriyle, yaşama umut, geleceğe de enerji vermektedir.

Biyonik Serisi

Biyonik Serisi

Biyonik serisi işitme cihazları, üretilen yeni algoritmalar ve uyarlamalarla hem duymayı hem de anlamayı son derece kolaylaştırmaktadır.

 

 

 

 


Hafif,orta,ileri ve çok ileri dereceli kısacası bütün işitme kaybı türlerine uygun nitelikte ve güçte uyarlanabilen Biyonik serisi işitme cihazları, yeni algoritma ile sesleri çok daha doğal ve renkli olarak kullanıcıya aktarmaktadır. Seslerin doğala yakın ve renkli olması, anlamayı artırmakta , müzik dinleme gibi sosyal aktivitelerden alınan memnuniyeti arttırmaktadır.

Mevcut işitme cihazı teknolojileri, sesin iyi işitilmesine odaklanırken, Biyonik işitme cihazları serisi, hem sesin rahat işitilmesine hem de algılamaya odaklanmıştır.

Biyonik işitme cihazları, konuşma ve sohbet için önemli olan orta seviyeye dokunmadan ve doğal sesi değiştirmeden en doğal haliyle kulağa iletmektedir.

Biyonik İşitme cihazı kullanan kişi, geniş frekansta sesleri rahat şekilde duyup var olan sesleri en doğal haliyle bütünleştirebilmektedir.

Biyonik işitme cihazları kullanan kişi ,müziği ve tiz sesleri çok daha rahat ayırt edebilmektedir.
İletişim için çok önemli olan algılama, Biyonik işitme cihazlarında belirgin şekilde her zaman ön plandadır.
En geniş doğal frekansa sahip olan Biyonik işitme cihazları serisinde tüm sinyallerin çözünürlüğü çok iyi seviyededir.
Daha gelişmiş ve daha konforlu ses isteyen kişilere Biyonik işitme cihazları serisi, teknolojinin ayrıcalıklarını sunmaktadır.

 

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.