image desc

Pediatri Serisi

image desc

Aria Serisi

image desc

Pediatri Serisi

image desc

Nano Serisi
Beklemenize gerek yok, çünkü cihazınız hazır.

image desc

Biyonik Serisi
Hayatınızda fark oluşturacak teknoloji

image desc

Royal Serisi 

Beklentisi Yüksek Olanlara

image desc

Nano Serisi

Nano Serisi

Yüz binlerce insan tarafından beğenilen teknoloji, yeni donanımıyla, yeni yüzüyle ve yeni nesil teknolojilerle ses dünyasını daha canlı hale getiriyor.

Royal Serisi

Royal Serisi

Royal serisi işitme kaybı sorununa, teknoloji çağına layık, üstün yetenekli çözümleriyle, yaşama umut, geleceğe de enerji vermektedir.

Biyonik Serisi

Biyonik Serisi

Biyonik serisi işitme cihazları, üretilen yeni algoritmalar ve uyarlamalarla hem duymayı hem de anlamayı son derece kolaylaştırmaktadır.

Aria Serisi

Aria Serisi

Aria serisi, üstün teknolojiye sahip, tecrübe ile kanıtlanmış ve kullanıcıya memnuniyet veren bir başarı hikayesine sahiptir.

BEBEK VE ÇOCUKLARDA ODYOLOJİK DEĞERLENDİRME

       Odyolojik değerlendirmede işitsel uyarana kişiden bir davranım göstererek (irkilme,başını çevirme,el kaldırma,sepete küp atma ya da düğmeye basma gibi ) yanıt vermesi beklendiğinde,kullanılan bu testler davranım testleri  (behavioral test) olarak tanımlanır. Amerikan odyoloji akademisi, 2012 yılında yayınladığı bebek ve çocuklarda işitmenin değerlendirilmesi yönergesinde, davranım testlerini işitme ölçümlerinin altın standardı olarak vurgulamıştır.

       Saf ses eşik ( hava ve kemik iletimi) testleri,  konuşma testleri ile SISI, Tone Decay gibi ayırıcı tanı testleri bu grupta yer alan davranım testleridir.

       Davranım Gözlem (odyometrisi), Görsel pekiştireç odyometrisi  ve oyun odyometrisi ve canlı ses ile yapılan konuşma testleri  bebek ve çocuklarda odyolojik davranımda kullanılan davranım testleridir.

İŞİTME KAYBININ TANISINDA KULLANILAN OBJEKTİF ÖLÇÜM METOTLARI İSE;

  • Elektroakustik immitansmetri
  • Oto akustik emisyon testi
  • İşitsel uyarılmış potansiyeller:

-işitsel uyarılmış erken potansiyeller (işitsel beyinsapı davranımı –ABR)

-İşitsel uyarılmış geç potansiyeller  İUGP

  • İşitsel kararlı davranımlar.
Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.