Ear Clarity teknoloji platformuyla sesler, daha hızlı ve daha net

image desc

Nano 3 Serisi
Güven dolu bir nano3 serisi

image desc

Nano 3
Pediatri Serisi

Çocuklarımız geleceğimizdir ve en iyi şekilde duymalarını istiyoruz.

image desc

Royal Serisi 

Beklentisi Yüksek Olanlara

image desc

Tie Serisi

Tie Serisi

TIE modüler sistemimiz, mükemmel ses kalitesi sunarak sesleri doğal hale getirip sesleri belirginleştirmek ve konuşmaları rahat anlamak için, kulak kepçesinden istifade eder.

Nano 3 Serisi

Nano 3 Serisi

Yüz binlerce insan tarafından beğenilen teknoloji, yeni donanımıyla, yeni yüzüyle ve yeni nesil teknolojilerle ses dünyasını daha canlı hale getiriyor.

Royal Serisi

Royal Serisi

Royal serisi işitme kaybı sorununa, teknoloji çağına layık, üstün yetenekli çözümleriyle, yaşama umut, geleceğe de enerji vermektedir.

Biyonik Serisi

Biyonik Serisi

Biyonik serisi işitme cihazları, üretilen yeni algoritmalar ve uyarlamalarla hem duymayı hem de anlamayı son derece kolaylaştırmaktadır.

 


Bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirdiğimiz nano3 Pediatri cihazları olabildiğince ses çeşitlerini sunabilmekte ve minik kullanıcıları, seslerin varlığı ve etkisiyle tanıştırmaktadır. Zihinsel varlıklarının çoğalmasına, algılama ve konuşma yeteneklerinin oluşmasına katkılar sunmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz nano3 Pediatri, minik kullanıcıların teknolojiden maksimum istifade etmeleri, mükemmel bir gelecek kurabilmeleri için ihtiyaçlarına yönelik dizayn edildi.

Bebeklerin ve çocukların kulak kanalları yetişkinlere göre daha dar, düz ve kısadır. Bu tip kulak kanallarından kulak kalıbı almak oldukça zordur ve çoğu kez istenilen sonuç elde edilemez. Kulak kanalına tam oturmayan kalıplar ise, özellikle güçlü çıkış gücüne sahip işitme cihazlarında ötme yapar. Bu sorunun etkisni azaltan ve çoğu kez ortadan tamamen kaldıran algoritmalar geliştirdik.

Tiz seslerin duyulması için, ek ve karmaşık teknolojileri aramak yerine, nano3 teknolojisiyle kazanç kaybı olmadan, tiz sesleri detaylı işitmek artık mümkündür. Müzik dinlemek, kuş sesi işitmek artık hayal değil.

Yeni modeller daha benzersiz, daha zarif ve daha güçlüdür. İşitme kaybının derecesine göre orta, ileri, çok ileri kayba göre farklı seçenekler bulunmaktadır.
Diğer işitme cihazlarımızdan farklı olarak, çocukların pilin bittiğini anlamayacağını düşünülerek, cihazın üzerine beş saniyede bir yanıp sönen ışıklı bir buton yerleştirilmiştir. Ebeveyn pil kontorlünü kendi sağlayabilecektir.
İşitme kaybına göre farklı cihaz çeşitleri bulunmaktadır. İşitme uzmanı uygun olan cihazı seçip tavsiye edecektir.
Zor akustik mekanlarda gürültüyü baskılayıcı yönetimi ile rahat bir ortam oluşturur. Gürültüleri baskılar, konuşmaları anlaşılır seviyeye yükseltir.


Pediatri Serisi
 

 

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.